Exploit.cz

Co má dělat OSVČ neplátce DPH v roce 2019 pokud jde na pracák

> Jít na úřad práce není nic ponižujícího, jednou do systému odvádíte peníze, takže máte i nárok na jejich čerpání formou podpory v nezaměstnanosti. Jediná podmínka pro možnost čerpání je mít odpracováno alespoň 12 měsíců za poslední 2 roky. Máte hodně zakázek a cítíte syndrom vyhoření, možná pro vás bude

Exploit.cz © 2026