ČSOB povinné ručení 2021 aneb jak nepřeplácet - Bonus: jak nedělat online formuláře

ČSOB povinné ručení 2021 aneb jak nepřeplácet - Bonus: jak nedělat online formuláře

Disclaimer: Součástí článku je návod jak nedělat internetové formuláře, kde od lidí chcete peníze

Opět jako každý rok dostávám do emailu výroční dopis svého povinného ručení, kde se opět jako každý rok dozvídám novou vyšší cenu než byla loni, přestože mně stále nabíhá bonus, který není na maximu.

Opět jako každý rok posílám v termínu výpověď smlouvy, kterou musíte poslat minimálně 6 týdnů před koncem ročního pojistného období. Také tam cítíte ten smrad dřívějších smluv sjednaných s operátorem?

Kalkulace ČSOB Premiant tzn maximální krytí 200 mil. Kč plus skla do 15k za 6340,- ve výročním dopise.

Rekalkulace online přes web ČSOB

Připravte se na očistec, protože pokud si otevřete formulář znovu do dalšího tabu, budou vaše vyplněné údaje budou zahozeny. Opravdu profesionální přístup

Další místo, kde vás formulář nasere je proklik na ověření nároku na další slevy v rámci skupiny ČSOB, kde absolutně nepochopitelně nevede odkaz do nového okna, takže po kliknutí se přesměrujete pryč z formuláře a při zadání zpět musíte údaje vyplnit znovu. Ten stejný fail na proklik na Souhlasím s marketingovým oslovováním.

Zadávám údaje a přidávám skla na 15k a voila, jsem na nižší ceně 5973,- než je ve výročním dopise (6340,-) je to pár stovek, ale... při snížení skel na 10k což bohatě dostačuje pokud máte 13 letou plečku Audi A6 jsme na 5373,-

Nechávám si kalkulaci otevřenou a odcházím od pc řešit jiné věci, vracím se zpět a přidávám živelní pojištění a dostávám chybu že vypršela platnost session (vůbec neřeším že bežnej Franta uživatel vůbec netuší, co se vlastně stalo za chybu). Vypínám to a odcházím, po 5 už formulář odmítám vyplňovat znovu ??.

session vypršela ?????

Ani po tolika letech nejsou schopni generovat id formuláře pro rekalkulaci i za měsíc, dále navýšit čas session aby nevypršela za 30 minut... a používat localStorage prohlížeče, aby při výpadku uživatel nemusel vše vyplňovat znovu a znovu ???.

Závěrem dělám kalkulaci na AXA a maximální limit plnění 140mil, přidávám skla za 10k a živelní pojištění do 150k, kam se ta plečka vleze a jsem na 4374,-.

Platit si to nejlepší v dobách, kdy jezdíte do Lidlu a zpět je naprosto zbytečný luxus. Tímto také gratuluji všem, kdo si pořídili roční dálniční známky před uzavřením okresů kvůli koroňáku, někdo tuhle show zaplatit musí. My ostatní si zatím z těchto ušetřených drobných můžeme štosovat SATy.